



Світлодіодний неон 12вольт RGB FULL COLOR 6х12мм IP68 серія "FX" кратність різання 3.12см Prolum 120074
700,24 ₴/пог.м
665,23 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120074+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний неон 12вольт RGB FULL COLOR 6х12мм IP68 серія "FX"
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодний неон |
| Потужність | 16 Вт |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD3535 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 3.12 см |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 12 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Форма | Лінійна |
| Напруга мережі | 12 В |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Ширина стрічки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665,23 ₴/пог.м



