

Світлодіодний модуль торцевий 12вольт 2,4Вт 5500-6000К SMD3030 з лінзою 15~45° IP66 T1 3 роки гарантії Prolum 321014
32,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321014+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль торцевий 12вольт 2,4Вт 5500-6000К SMD3030 з лінзою 15~45° IP66
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 45 град. |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 2.4 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип світлодіодів | SMD3030 |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Висота | 14.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,76 ₴



