Светодиодная лента 24 вольта 12Вт 50м бабина 2835-128-IP20-NW-10-24 RD00C8TC-A 4000K Рішанг 16829о
Світлодіодна стрічка 2835-128-IP20-NW-10-24 RD00C8TC-A 4000K CRI80 (50м бобина)
Світлодіодна стрічка преміум рівня від виробника Rishang має білий нейтральний колір світіння (4000К). Температура експлуатації: -25 ... +60 °C. Серія стрічки - RD. Ширина стрічки - 10мм.
Серія RD - це преміум стрічки найвищої якості та надійності.
- виготовлена з високоякісної гнучкої плати з товстим шаром міді 3oz, яка покрита за технологією Sink tin, що гарантує ефективне тепловідведення, рівномірну яскравість та мінімальне падіння напруги по всій довжині плати;
- надійні та ефективні чіпи від світових виробників - це запорука якісних світлових характеристик протягом усього періоду експлуатації;
- ретельна біновка світлодіодів для рівного та ідеального кольору світіння;
- висока гнучкість стрічки та високий опір до окислення контактних майданчиків.
Клейка основа, фірмовий скотч 3M модель 9495 має високу адгезію до різних поверхонь та гарний коефіцієнт теплопровідності.
Споживання 1м:= 12Вт.
Споживання 5м:= 50.5Вт(10.1Вт/м) при підключенні з одного боку.
Мінімальне замовлення - 5м.
Відповідає стандартам CE, RoHS, UL.
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 50 метрів.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang Optoelectronics |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 128 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>80 |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Світловий потік | 1535 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 128 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Котушка |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір випромінювання | білий нейтральний 4000К |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 24 Вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
| Довжина | 50000 |
| Напуга живлення DC вольт | 24 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 128 |
| Клас стрічки | Преміум |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Кут розсіювання | 120 град. |
- Ціна: 402,80 ₴/м



