

Світлодіодний модуль 12вольт 0,72Вт 5500-6000К 3LED SMD2835 з лінзами IP67 V2 5 років гарантії Prolum 321010
18,20 ₴
17,29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321010+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Светодиодный модуль (кластер) PROLUM V2, SMD2835, 3LED, 12V, З лінзою - (Білий 5500-6000К) являє собою електромонтажну плату зі встановленими на ній одним або декількома світлодіодами. Плата разом з контактними проводами надійно загерметизована в пластиковому корпусі.
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 0.72 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 7.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,29 ₴



