Світлодіодна стрічка 24 вольт 12Вт 3800-4300К 2835\120 IP20 чіп WS2811 Series "SMART" Prolum 350016
106,92 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 350016+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 24V; 2835\120; IP20; Series "SMART"
|
Характеристики
|
|---|
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтервал різання | 12.5 см |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 24в |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Режим роботи | Динамічний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Регулювання | Пауза, Скороти, Яскравості, Smart |
| Кількість каналів | 1 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка SMART |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,92 ₴/пог.м










